Karrier

Aktuális, betöltetlen pozíciók és munkalehetőségek a GLOBALL HOTEL **** -ben:

Felszolgáló

Főbb feladatok:
- Éttermi terítéshez, felszolgáláshoz való felkészülés: eszközök előkészítése, asztalok terítése, díszítése
- Vendégek fogadása, kiszolgálása, számla kiállítása, pénz megőrzése, elszámolás
- Pultok, vitrinek, italhűtők feltöltése,
- Italok, elkészítése, kiadása
- Felszolgálás fogadásokon, banketteken

Elvárások:
- Kifogástalan megjelenés
- Terhelhetőség, erős munkabírás
- Megbízhatóság
- Alapos és pontos munkavégzés

Előny:
- Szakirányú végzettség
- Előny szállodai tapasztalat
- Angol nyelvtudás

Kínálunk:
- Versenyképes fizetés
- Kellemes munkakörnyezet

Kérjük, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a beres.viktor@globall.hu e-mail címre küldje!

Szállodai karbantartó, Telki

Szállodai általános karbantartót keresünk a Telkiben található négycsillagos szállodánkba.

Telkibe közvetlen buszjárat indul a Széna térről.

FELADATOK:

A szálloda színvonalas működésének fenntartása együttműködve az igazgatóval és egyéb részlegek vezetőivel

Hibaelhárítási és karbantartási feladatok

Állapotfelmérések

Karbantartási dokumentációk vezetése

Különböző gépek széles körű ismerete vagy annak elsajátítása, karbantartása, javítása, cseréje, beüzemelése

ELVÁRÁSOK:

Segítőkész személyiség

Csapatban való gondolkodás

Önálló és csapatban való munkavégzésre való alkalmasság

Pontos, igényes munkavégzés

Jó problémamegoldó képesség

Számítógépes ismeretek

Szakmai tapasztalat

Szakmai ismeretek villanyszerelés, épületgépészet, vízvezeték szerelés, uszodagépészet vagy heggesztéstechnika területen

Rugalmasság

ELŐNYT JELENT:

Szállodai tapasztalat

B-kategóriás jogosítvány

AMIT KÍNÁLUNK:

Teljes- VAGY részmunkaidős állás

Kellemes környezetben történő munkavégzés, korrekt feltételek szerint, egy megbízható hátterű munkaadónál

Versenyképes fizetés

Fejlődési lehetőség

Ingyenes étkezés

Ingyenes úszómedence-használat

Ingyenes fitneszterem-használat

Kedvezményes szállásfoglalási lehetőség a partnerszállodákba

Kérjük, fényképes önéletrajzát a fizetési igény megjelölésével a sponga.monika@globall.hu e-mail címre küldje!